YENİÇAĞA Sigarayı Bırakma Merkezi

YENİÇAĞA Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın YENİÇAĞA sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın YENİÇAĞA hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
İ.B.RUH SAĞLIĞI HASTANESİ AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2752525 YENİÇAĞA
KETEM- İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2753030 YENİÇAĞA
İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ KÖROĞLU BİRİMİ SAĞLIK MAHALLESİ ŞEHİTLER CAD. NO: 2 BOLU 0374 2704575 YENİÇAĞA
BOLU TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ GÖLYÜZÜ MAH.ÇAYPINAR MEVKİ 0374 212 80 24 YENİÇAĞA
İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ MERKEZ ÜNİTE AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2753030 YENİÇAĞA

YENİÇAĞA ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden YENİÇAĞA hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere YENİÇAĞA ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

YENİÇAĞA İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

YENİÇAĞA Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: YENİÇAĞA Sigara Bırakma, YENİÇAĞA Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.