SURUÇ Sigarayı Bırakma Merkezi

SURUÇ Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın SURUÇ sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın SURUÇ hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
BALIKLIGÖL DEVLET HASTANESİ AKABE MAH.SSK CAD.NO:2 0414 3512562 SURUÇ
ŞANLIURFA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ESENTEPE MAHALLESİ 0414 3186000 SURUÇ
VİRANŞEHİR CEYLANPINAR YOLU ÜZERİ 2.KM 0414 5113007 SURUÇ

SURUÇ ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden SURUÇ hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere SURUÇ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

SURUÇ İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

SURUÇ Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: SURUÇ Sigara Bırakma, SURUÇ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.