ŞANLIURFA MERKEZ Sigarayı Bırakma Merkezi

ŞANLIURFA MERKEZ Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ŞANLIURFA MERKEZ sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ŞANLIURFA MERKEZ hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
BALIKLIGÖL DEVLET HASTANESİ AKABE MAH.SSK CAD.NO:2 0414 3512562 ŞANLIURFA MERKEZ
ŞANLIURFA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ ESENTEPE MAHALLESİ 0414 3186000 ŞANLIURFA MERKEZ
VİRANŞEHİR CEYLANPINAR YOLU ÜZERİ 2.KM 0414 5113007 ŞANLIURFA MERKEZ

ŞANLIURFA MERKEZ ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ŞANLIURFA MERKEZ hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ŞANLIURFA MERKEZ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ŞANLIURFA MERKEZ İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

ŞANLIURFA MERKEZ Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ŞANLIURFA MERKEZ Sigara Bırakma, ŞANLIURFA MERKEZ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.