PAZAR Sigarayı Bırakma Merkezi

PAZAR Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın PAZAR sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın PAZAR hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
TOKAT DEVLET HASTANESİ GÜLTEKİN TOPÇAM BULVARI TOKAT 0356 2145400 PAZAR
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTE HASTANESİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI ANABİLİM DALI SEMERKAND MAH. MUHİTTİN FİSUNOĞLU CAD. GAZİOSMANPAŞA ÜNV. HASTANESİ TOKAT 0356 2129500 PAZAR

PAZAR ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden PAZAR hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere PAZAR ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

PAZAR İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

PAZAR Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: PAZAR Sigara Bırakma, PAZAR Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.