NEVŞEHİR Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

NEVŞEHİR sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın NEVŞEHİR sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

NEVŞEHİR MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi AVANOS Sigara Bırakma Merkezi DERİNKUYU Sigara Bırakma Merkezi GÜLŞEHİR Sigara Bırakma Merkezi HACIBEKTAŞ Sigara Bırakma Merkezi KOZAKLI Sigara Bırakma Merkezi ÜRGÜP Sigara Bırakma Merkezi ACIGÖL Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın NEVŞEHİR sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı NEVŞEHİR hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan NEVŞEHİR ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

NEVŞEHİR Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 NEVŞEHİR MERKEZ
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 AVANOS
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 DERİNKUYU
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 GÜLŞEHİR
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 HACIBEKTAŞ
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 KOZAKLI
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 ÜRGÜP
KETEM RAGIP ÜNER MAH.NEVŞEHİR 0384 2285050 ACIGÖL

En yakın NEVŞEHİR sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz NEVŞEHİR bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan NEVŞEHİR şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere NEVŞEHİR ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

NEVŞEHİR İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: NEVŞEHİR Sigara Bırakma, NEVŞEHİR Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.