MALKARA Sigarayı Bırakma Merkezi

MALKARA Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın MALKARA sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın MALKARA hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ KETEM 100. YIL MAH.LONDRA ASFALTI CAD. TEKİRDAĞ 2.KISIM DEVLET HASTANESİ/TEKİRDAĞ 0282 2612189 MALKARA
TEKİRDAĞ DEVLET HASTANESİ ESKİ CAMİ MAH.HASTANE SOK MERKEZ 0282 262 53 55 MALKARA
NAMIK KEMAL ÜNV. GÖĞÜS HAST.POLK. 100.YIL MAH.TUNCA CAD. /TEKİRDAĞ 0282 261 00 00 MALKARA

MALKARA ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden MALKARA hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere MALKARA ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

MALKARA İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

MALKARA Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: MALKARA Sigara Bırakma, MALKARA Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.