MAÇKA Sigarayı Bırakma Merkezi

MAÇKA Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın MAÇKA sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın MAÇKA hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
FATİH DEVLET HASTANESİ KETEM FATİH MAH./TRABZON 0462 2302285 MAÇKA
KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST. SBP KAŞÜSTÜ /TRABZON 0462 3415630 MAÇKA
KARADENİZ TEKNİK ÜNV. TIP FAK. FARABİ HASTANESİ GÖĞÜS HASTALIKLARI ABD KALKINMA MAH./TRABZON 0462 3775142 MAÇKA

MAÇKA ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden MAÇKA hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere MAÇKA ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

MAÇKA İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

MAÇKA Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: MAÇKA Sigara Bırakma, MAÇKA Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.