KIRKLARELİ Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

KIRKLARELİ sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın KIRKLARELİ sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

KIRKKLARELİ MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi BABAESKİ Sigara Bırakma Merkezi DEMİRKÖY Sigara Bırakma Merkezi KOFÇAY Sigara Bırakma Merkezi LÜLEBURGAZ Sigara Bırakma Merkezi VİZE Sigara Bırakma Merkezi VİZE Sigara Bırakma Merkezi BABAESKİ Sigara Bırakma Merkezi LÜLEBURGAZ Sigara Bırakma Merkezi PINARHİSAR Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın KIRKLARELİ sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı KIRKLARELİ hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan KIRKLARELİ ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

KIRKLARELİ Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ KARAKAŞ MAH.HASTANE CAD. NO:9 0288 2141043 KIRKKLARELİ MERKEZ
KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ KARAKAŞ MAH.HASTANE CAD. NO:9 0288 2141043 BABAESKİ
KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ KARAKAŞ MAH.HASTANE CAD. NO:9 0288 2141043 DEMİRKÖY
KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ KARAKAŞ MAH.HASTANE CAD. NO:9 0288 2141043 KOFÇAY
LÜLEBURGAZ DEVLET HASTANESİ 2. BİNASI MURATHÜDAYADİGAR CAD.EMNİYET ARKASI DEVLET HASTANESİ 2. BİNASI LÜLEBURGAZ 0288 4174224 LÜLEBURGAZ
KIRKLARELİ DEVLET HASTANESİ KARAKAŞ MAH.HASTANE CAD. NO:9 0288 2141043 VİZE
VİZE
BABAESKİ
LÜLEBURGAZ
PINARHİSAR

En yakın KIRKLARELİ sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz KIRKLARELİ bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan KIRKLARELİ şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere KIRKLARELİ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

KIRKLARELİ İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: KIRKLARELİ Sigara Bırakma, KIRKLARELİ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.