KIRKAĞAÇ Sigarayı Bırakma Merkezi

KIRKAĞAÇ Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın KIRKAĞAÇ sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın KIRKAĞAÇ hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
CELAL BAYAR ÜNV. HAFSA SULTAN HASTANESİ UNCUBOZKÖY MAH. MİMAR SİNAN BULVARI MERKEZ/MANİSA 444 42 28 KIRKAĞAÇ
MANİSA DEVLET HASTANESİ ŞEHİTLER MAH. AKHİSAR CAD. NO:1 MERKEZ MANİSA 0236 2385233 KIRKAĞAÇ
MERKEZ EFENDİ DEVLET HASTANESİ KETEM MERKEZ EFENDİ MAH İZMİR CAD NO 288 MERKEZ/MANİSA 0236 2314587 KIRKAĞAÇ

KIRKAĞAÇ ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden KIRKAĞAÇ hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere KIRKAĞAÇ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

KIRKAĞAÇ İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

KIRKAĞAÇ Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: KIRKAĞAÇ Sigara Bırakma, KIRKAĞAÇ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.