KİLİS Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

KİLİS sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın KİLİS sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

KİLİS MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi ELBEYLİ Sigara Bırakma Merkezi MUSABEYLİ Sigara Bırakma Merkezi POLATELİ Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın KİLİS sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı KİLİS hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan KİLİS ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

KİLİS Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
KİLİS MERKEZ
ELBEYLİ
MUSABEYLİ
POLATELİ

En yakın KİLİS sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz KİLİS bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan KİLİS şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere KİLİS ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

KİLİS İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: KİLİS Sigara Bırakma, KİLİS Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.