IĞDIR Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

IĞDIR sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın IĞDIR sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

IĞDIR MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi ARALIK Sigara Bırakma Merkezi TUZLUCA Sigara Bırakma Merkezi KARAKOYUNLU Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın IĞDIR sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı IĞDIR hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan IĞDIR ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

IĞDIR Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
IĞDIR DEVLET HASTANESİ KETEM KIŞLA MAH.MERKEZ/IĞDIR 0476 2264379 IĞDIR MERKEZ
IĞDIR DEVLET HASTANESİ KETEM KIŞLA MAH.MERKEZ/IĞDIR 0476 2264379 ARALIK
IĞDIR DEVLET HASTANESİ KETEM KIŞLA MAH.MERKEZ/IĞDIR 0476 2264379 TUZLUCA
IĞDIR DEVLET HASTANESİ KETEM KIŞLA MAH.MERKEZ/IĞDIR 0476 2264379 KARAKOYUNLU

En yakın IĞDIR sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz IĞDIR bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan IĞDIR şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere IĞDIR ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

IĞDIR İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: IĞDIR Sigara Bırakma, IĞDIR Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.