HENDEK Sigarayı Bırakma Merkezi

HENDEK Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın HENDEK sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın HENDEK hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ ADNAN MENDERES CAD.SAĞLIK SK.NO:193 ADAPAZARI/SAKARYA 0264 2751010 HENDEK
YENİKENT DEVLET HASTANESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ M.CAHİT KIRAÇ BULVARI KARAMAN ADAPAZARI/SAKARYA 0264 2213500 HENDEK
KETEM M.CAHİT KIRAÇ BULVARI KARAMAN ADAPAZARI/SAKARYA 0264 2213500 HENDEK
HENDEK DEVLET HASTANESİ BAŞPINAR MAH.112.SK.NO:12 HENDEK/SAKARYA 0264 6146078 HENDEK

HENDEK ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden HENDEK hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere HENDEK ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

HENDEK İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

HENDEK Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: HENDEK Sigara Bırakma, HENDEK Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.