ERGELEK Sigarayı Bırakma Merkezleri

ERGELEK Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ERGELEK sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ERGELEK hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KETEM OSMANİYE KÖYÜ-SİNOP 0368 2715570 ERGELEK

ERGELEK ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ERGELEK hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ERGELEK ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ERGELEK İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ERGELEK Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ERGELEK Sigara Bırakma, ERGELEK Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.