ERGANİ Sigarayı Bırakma Merkezi

ERGANİ Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ERGANİ sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ERGANİ hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
DİYARBAKIR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ(1 nolu KAMPÜS) ESKİ DOĞUM EVİ BİNASI YENİŞEHİR/DİYARBAKIR 0412 2285430 ERGANİ
DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ POLİKLİNİK BİNASI 21280/SUR/DİYARBAKIR 0412 2488001 ERGANİ
DİYARBAKIR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ ELAZIĞ YOLU 10. KM ÜÇKUYULAR MEVKİ TOKİ KARŞISI / DİYARBAKIR 0412 2580060 ERGANİ

ERGANİ ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ERGANİ hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ERGANİ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ERGANİ İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

ERGANİ Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ERGANİ Sigara Bırakma, ERGANİ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.