DÖRTDİVAN Sigarayı Bırakma Merkezi

DÖRTDİVAN Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın DÖRTDİVAN sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın DÖRTDİVAN hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
İ.B.RUH SAĞLIĞI HASTANESİ AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2752525 DÖRTDİVAN
KETEM- İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2753030 DÖRTDİVAN
İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ KÖROĞLU BİRİMİ SAĞLIK MAHALLESİ ŞEHİTLER CAD. NO: 2 BOLU 0374 2704575 DÖRTDİVAN
BOLU TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ GÖLYÜZÜ MAH.ÇAYPINAR MEVKİ 0374 212 80 24 DÖRTDİVAN
İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ MERKEZ ÜNİTE AĞAÇCILAR KÖYÜ MEVKİİ-BOLU 0374 2753030 DÖRTDİVAN

DÖRTDİVAN ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden DÖRTDİVAN hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere DÖRTDİVAN ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

DÖRTDİVAN İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

DÖRTDİVAN Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: DÖRTDİVAN Sigara Bırakma, DÖRTDİVAN Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.