DİNAR Sigarayı Bırakma Merkezi

DİNAR Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın DİNAR sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın DİNAR hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
AFYON DİNAR HASTANESİ DİNAR/AFYON 0272 353 60 99 DİNAR

DİNAR ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden DİNAR hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere DİNAR ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

DİNAR İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

DİNAR Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: DİNAR Sigara Bırakma, DİNAR Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.