DİKMEN Sigarayı Bırakma Merkezleri

DİKMEN Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın DİKMEN sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın DİKMEN hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ SİNOP ATATÜRK DEVLET HASTANESİ KETEM OSMANİYE KÖYÜ-SİNOP 0368 2715570 DİKMEN

DİKMEN ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden DİKMEN hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere DİKMEN ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

DİKMEN İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

DİKMEN Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: DİKMEN Sigara Bırakma, DİKMEN Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.