ÇERKEZKÖY Sigarayı Bırakma Merkezleri

ÇERKEZKÖY Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ÇERKEZKÖY sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ÇERKEZKÖY hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
ÇERKEZKÖY DEVLET HASTANESİ GAZİOSMANPAŞA MAH. UĞUR MUMCU CAD. ERNA CENTER KAT:2 ÇERKEZKÖY 0282 758 3720 ÇERKEZKÖY

ÇERKEZKÖY ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ÇERKEZKÖY hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ÇERKEZKÖY ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ÇERKEZKÖY İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ÇERKEZKÖY Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ÇERKEZKÖY Sigara Bırakma, ÇERKEZKÖY Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.