ÇAYKARA Sigarayı Bırakma Merkezleri

ÇAYKARA Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ÇAYKARA sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ÇAYKARA hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
FATİH DEVLET HASTANESİ KETEM FATİH MAH./TRABZON 0462 2302285 ÇAYKARA
KANUNİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST. SBP KAŞÜSTÜ /TRABZON 0462 3415630 ÇAYKARA
KARADENİZ TEKNİK ÜNV. TIP FAK. FARABİ HASTANESİ GÖĞÜS HASTALIKLARI ABD KALKINMA MAH./TRABZON 0462 3775142 ÇAYKARA

ÇAYKARA ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ÇAYKARA hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ÇAYKARA ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ÇAYKARA İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

ÇAYKARA Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ÇAYKARA Sigara Bırakma, ÇAYKARA Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.