ÇANKIRI Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

ÇANKIRI sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın ÇANKIRI sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

ÇANKIRI MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi ÇERKEŞ Sigara Bırakma Merkezi ELDİVAN Sigara Bırakma Merkezi ILGAZ Sigara Bırakma Merkezi KURŞUNLU Sigara Bırakma Merkezi ORTA Sigara Bırakma Merkezi ŞABANÖZÜ Sigara Bırakma Merkezi YAPRAKLI Sigara Bırakma Merkezi ATKARACALAR Sigara Bırakma Merkezi KIZILIRMAK Sigara Bırakma Merkezi BAYRAMÖREN Sigara Bırakma Merkezi KORGUN Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın ÇANKIRI sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı ÇANKIRI hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan ÇANKIRI ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

ÇANKIRI Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
ÇANKIRI MERKEZ
ÇERKEŞ
ELDİVAN
ILGAZ
KURŞUNLU
ORTA
ŞABANÖZÜ
YAPRAKLI
ATKARACALAR
KIZILIRMAK
BAYRAMÖREN
KORGUN

En yakın ÇANKIRI sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz ÇANKIRI bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan ÇANKIRI şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ÇANKIRI ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ÇANKIRI İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: ÇANKIRI Sigara Bırakma, ÇANKIRI Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.