BARTIN Sigarayı Bırakma Merkezleri Listesi

BARTIN sigarayı bırakma merkezleri verilmektedir. En yakın BARTIN sigara bırakma merkezi nerede? Aşağıda yer alan ilçe listesinde seçim yaparak en yakın Sigara bırakma merkezinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp online randevu alabilirsiniz.

BARTIN MERKEZ Sigara Bırakma Merkezi KURUCAŞİLE Sigara Bırakma Merkezi ULUS Sigara Bırakma Merkezi AMASRA Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmak istiyorsanız aşağıdan size en yakın BARTIN sigara bırakma merkezinin bilgilerini öğrenerek MHRS randevu sisteminden randevu alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı BARTIN hastanelerini online görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdan BARTIN ilinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

BARTIN Sigara Bırakma Merkezleri Nerede Var?

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
KETEM ALADAĞ MAH.14.SK MERKEZ BARTIN 0 378 2283659 BARTIN MERKEZ
KETEM ALADAĞ MAH.14.SK MERKEZ BARTIN 0 378 2283659 KURUCAŞİLE
KETEM ALADAĞ MAH.14.SK MERKEZ BARTIN 0 378 2283659 ULUS
KETEM ALADAĞ MAH.14.SK MERKEZ BARTIN 0 378 2283659 AMASRA

En yakın BARTIN sigarayı bırakma merkezi nerede hemen öğrenin. SigarayiBirakmakİcin ile bulunduğunuz BARTIN bölgesindeki sigarayı bırakma polikliniği olan hastanelerin listesine erişebilirsiniz. Aşağıdan BARTIN şehrinden ilçe seçimi yaparak merkezleri listeleyebilirsiniz.

MHRS Randevu

Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere BARTIN ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

BARTIN İli için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruziyet Özellikle Çocukları Tehdit Etmektedir...

Bebeklerde ve çocuklarda
Ani bebek ölümleri,
Astım vakaları,
Kulak enfeksiyonları,
Solunum yolu enfeksiyonları her yıl artış göstermektedir.

Açıklamalar: BARTIN Sigara Bırakma, BARTIN Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.