ANDIRIN Sigarayı Bırakma Merkezi

ANDIRIN Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın ANDIRIN sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın ANDIRIN hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
NECİP FAZIL ŞEHİR HASTANESİ YÖRÜK SELİM EK HİZMET BİNASI (KETEM) YÖRÜKSELİM MAH. GAZİ MUSTAFA KUŞÇU CAD. MERKEZ-/K.MARAŞ 0344 2235330 ANDIRIN
KAHRAMAN MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ YÖRÜKSELİM MAH. GAZİ MUSTAFA KUŞÇU CAD. MERKEZ-/K.MARAŞ 0344 2257575 ANDIRIN

ANDIRIN ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden ANDIRIN hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere ANDIRIN ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

ANDIRIN İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

ANDIRIN Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: ANDIRIN Sigara Bırakma, ANDIRIN Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.