AFYONMERKEZ Sigarayı Bırakma Merkezi

AFYONMERKEZ Sigara bırakma merkezleri listesi verilmektedir. En yakın AFYONMERKEZ sigara bırakma merkezi nerede? Bulunduğunuz yere an yakın merkezin iletişim bilgilerine ulaşarak iletişim kurabilir, online randevu alabilirsiniz. Hastaneler aşağıda listelenmektedir.

MHRS Randevu sisteminden en yakın AFYONMERKEZ hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Merkez Adı Merkez Adresi Merkez Telefonu İlçe
AFYONKARAHİSAR KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ AHMET NECDET SEZER ARAŞTIRMA VE U AFYONKARAHİSAR KOCATEPE ÜNİ. AHMET NECDET SEZER ARŞT. VE UYG. HASTANESİ İZMİR KARAYOLU 7. KM / AFYON 0272 2463333 AFYONMERKEZ
AFYON KOCATEPE ÜNİVERİSTESİ AHMET NECDET SEZER ARAŞTIRMA VE UYGULAMA H İZMİR KARAYOLU 7.km ALİ ÇETİNKAYA KAMPÜSÜ MERKEZ/AFYON 0272 246 33 29 AFYONMERKEZ
AFYON FUAR HASTANESİ(ÖZEL HASTANE) YENİCE MAH.MERKEZ/AFYON 0272 223 44 44 AFYONMERKEZ

AFYONMERKEZ ilçesindeki sigarayı bırakma polikliniklerinin listesi aşağıda bulunmaktadır. Sigarayı bırakmak için size en yakın hastaneyi öğrendikten sonra MHRS sistemi üzerinden AFYONMERKEZ hastaneleri için online randevu alarak muayene olabilirsiniz.


Alo 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı

ALO 171 Sigara Bırakma Danışma Hattı sigarayı bırakmak isteyenlere AFYONMERKEZ ilindeki en yakın sigara bırakma merkezi iletişim bilgiler konusunda, randevu alma ve destek gibi konularda yardımcı olmaktadır.

AFYONMERKEZ İlçesi için sigarayı bırakma merkezleri listesine yukarıda verilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Tütün Dumanına Maruz Kalmakta İnsanları Öldürmerktedir...

İçerisinde bir çok zehirli madde bulunan sigara dumanına maruz kalmak, kanser, amfizem ve kalp hastalıkları gibi daha birçok hastalığa sebep olmaktadır.
Çocuklar tütün dumanındaki oldukçazararlı bu maddelerin etkilerine karşı çok daha hassastırlar ve daha çabuk etkilenirler. Bu dumana uzun süre maruz kalmaları durumunda zararları daha çok atacaktır.

AFYONMERKEZ Sigarayı bırakma merkezlerinin listesi aşağıda açıklanmaktadır. Listeden en yakın hastaneyi bularak online randevu alabilirsiniz. Güncel poliklinik bilgilerini bularak iletişim kurabilirsiniz.

Açıklamalar: AFYONMERKEZ Sigara Bırakma, AFYONMERKEZ Sigara Bırakma Merkezleri listesi ve randevu alma ile ilgili bilgiler bulunuyor.